PROGRAM TÁBORA

STRÁŽCI GALAXIE

Sraz vždy v 8:00 a vyzvednutí v 16:30 před ZŠ U Nových lázní v Teplicích.

  • PONDĚLÍ 1.8. - seznamovací den (poznávací hry a rozdělení do týmů Strážců Galaxie). 


  • ÚTERÝ - 2.8. - 1. tematický den - Hry a soutěže, kde budeme poznávat jak fungují a vypadají Galaxie a před čím tu naši Galaxii budou muset Strážci chránit.


  • STŘEDA - 3.8. - celodenní výlet autobusem na LETNÍ BOBOVOU DRÁHU na Klínech + odpolední exkluzivní animační program na teplické HVĚZDÁRNĚ nám připraví úžasná Jana Doubková, držitelka Zlatého Ámose 2020 jako nejlepší fyzikářka v ČR. Jsme domluveni s vedením hvězdárny, že u nich můžeme strávit nejen celé odpoledne, ale hlavně celou noc! ;-) Což je pro všechny pozorovatele vesmíru velká příležitost k jedinečnému dobrodružství. Vždyť kdo z nás kdy přespal na hvězdárně?


  • PŘESPÁNÍ NA HVĚZDÁRNĚ (ze středy na čtvrtek) - pracovníci hvězdárny pro nás připraví na střeše vše potřebné k nočnímu pozorování oblohy! Budeme se modlit, aby nám vyšlo počasí ;-)


  • ČTVRTEK - 4.8. - 2. tematický den - rychlost, gravitace, čas, světlo a další nejrůznější záření - to všechno jsou fyzikální vlastnosti, které se pokoušejí používat nepřátelé života v naší Galaxii. Umíme je ale používat i v náš prospěch, abychom mohli žít na naší planetě? Jak tento souboj dopadne?


  • PÁTEK - 5.8. - 3. tematický den + závěrečná bitva! Kdo zachrání naši Galaxii a kdo ochrání naší planetu? + ZÁVĚREČNÁ PÁTEČNÍ ROZLUČKOVÁ PÁRTY (místo bude upřesněno) pro celé rodiny od 15:00 hodin, kde budeme mít přípraven zábavný program pro všechny mámy, táty, děti, kamarády, dědy, babičky, strejdy a tetičky  :-). 

Pozor! Vyhrazujeme si změnu programu dle případných aktuálních protipandemických opatření Vlády ČR.