PROGRAM TÁBORA

ZLATÝ TICKET WILLYHO WONKY

Sraz vždy v 8:00 a vyzvednutí v 16:30 před ZŠ U Nových lázní v Teplicích.

  • PONDĚLÍ - 31.7. - seznamovací den (poznávací hry a rozdělení do týmů výherců zlatého ticketu). 


  • ÚTERÝ - 1.8. - 1. tematický den - Hry a soutěže, kde budeme poznávat, jak fungují naše chuťové buňky a odhalíme první velkou záhadu tajemného Willyho Wonky. 


  • STŘEDA - 2.8. - celodenní výlet autobusem do TOVÁRNY NA ČOKOLÁDU. Po návratu se pokusíme vyrobit i vlastní sladkou pochutinu pod odborným vedením zkušeného cukráře. Bude skvělé nejen vidět, ale i společně zažít, jak asi mohl Willy Wonka v sobě objevit kulinářského vynálezce po návštěvě továrny na čokoládu.


  • PRACUJEME NA MOŽNOSTI SPOLEČNÉHO TÁBOROVÉHO PŘESPÁNÍ (ze středy na čtvrtek) - zatím je to bez záruky, ale děláme vše, aby se nám přespání podařilo zajistit ;-)


  • ČTVRTEK - 3.8. - 2. tematický den - Willy Wonka nám odkryje své druhé velké tajemství spojené se světem sladkostí. Objevíme jistě také něco o druhých i o sobě. Budeme hrát, soutěžit a vynalézat, abychom ukázali, co v nás je a co se umíme naučit, když chceme. Jak tento velký objevovací den asi dopadne?


  • PÁTEK - 4.8. - 3. tematický den - Dokončíme rozkrývání tajemství spojených se sladkostmi a utkáme se v posledních soutěžích + ZÁVĚREČNÁ PÁTEČNÍ ROZLUČKOVÁ PÁRTY (místo bude upřesněno) pro celé rodiny od 15:00 hodin, kde budeme mít přípraven zábavný a čokoládový program pro všechny kamarády, mámy, táty, babičky, dědy, strejdy a tetičky  :-)

Pozor! Vyhrazujeme si změnu programu!